kursai pažengusiems

Mokykis aukštesniame lygyje | Naujai B1 kursai pažengusiems nuo lapkričio 21 d.

Ženk į priekį – praturtink ispanų kalbos žinias. Mūsų ispanų kalbos kursai pažengusiems atveria daugiau galimybių ir leidžia išvengti nepatogių situacijų. Viva Vilnius mokykloje teikiame geriausius ispanų kalbos kursus Vilniuje. Prisijunk prie mūsų! Jau pradedame vykdyti registraciją lapkričio mėnesiui.

Kada vyksta mūsų ispanų kalbos pamokos pradedantiesems?
  • Kursų pradžios data – lapkričio 21 d.
  • Pamokos suaugusiesiems du kartų per savaitę.
  • Rytinės grupės –  nuo 9:00 val. iki 10.30 val., I-III
Kur vyksta pamokos?

Pamokos vyksta pėstute lengvai pasiekiamose Viva Vilnius mokyklos patalpose miesto centre – Gedimino pr., erdviose, šviesiose patalpose su oro kondicionavimo sistema. Pamokoms naudojame kokybišką audio bei video įrangą. Mokinių skaičius grupėje – nuo 4 iki 10.

Kas veda pamokas?

Centre dirba dėstytojai, atvykę iš Ispanijos, turintys filologijos magistro laipsnį ir įgiję ispanų kalbos dėstymo užsieniečiams specializaciją. Dėstytojai yra įvaldę kalbų mokymo metodiką ir turi nemažai darbo patirties tiek su vaikais, tiek su suaugusiaisiais. Keli iš jų dirba ispanų filologijos dėstytojais Vilniaus Universitete, taip pat jie yra Ispanijos Ambasadoje vykstančių DELE egzaminų,  kuriuos organizuoja Servanteso Institutas, egzaminuotojai, todėl Vilniuje šiuo metu esame vienintelė ispanų kalbos mokykla galinti pasigirti tokia komanda ?

Kiek kainuoja kursai pažengusiems?

Kaina visoms pražengusiųjų grupėms nuo spalio mėnesio – 330€*

Taikomos nuolaidos:
  • OmniID, DailyCard (5%)
  • ISIC, Jaunimo kortele (10%)
  • Sumokant viską iš karto gausite 15% nuolaidą!

*Mokymosi medžiaga įskaičiuota. Kaina už 82 ak. val. kursus.

Kaip užsiregistruoti?

Jei Jus domina mūsų kursai, prašome užpildykite internetinę registracijos formą. Jeigu norėtumėte gauti daugiau informacijos apie šiuos bei kitus kursus, skambinkite tel. nr. 8616 33061 arba rašykite el. paštu info@vivavilnius.com.