ispanų kalbos pamokos pradedantiesems

Kursai

Viva Vilnius siūlome įvairaus lygio ir tipo ispanų kalbos kursus, atitinkančius Jūsų poreikius: vieną arba du kartus per savaitę, kursai grupėse arba individualios pamokos, kursai vaikams ir paaugliams bei kt. Mūsų kursuose Jums bus suteiktos aukščiausios kokybės paslaugos, kurias galite gauti mokantis ispanų kalbos, už priimtiną kainą. Ispanų kalbos kursai Viva mokykloje – geriausi kursai Vilniuje!

Ispanų kalbos kursai grupėse arba individualiai?

Dažniausiai rekomenduojame savo studentams lankyti kursus grupėje. Mes naudojame komunikacinį mokymo metodą, kuris geriausiai pasiteisina, kai žmonės bendrauja su lygiaverčiais mokymosi partneriais. Nepamirškite, kad ir realiame gyvenime tiesioginė komunikacija dažniausiai vyksta tarp kelių asmenų! Stengiamės prisiderinti prie savo klientų poreikių, todėl naujos grupės yra atidaromos ištisus metus kiekvieną mėnesį. Bet kuriuo atveju, atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir užimtumą, siūlome ir individualias pamokas.

Kiti ispanų kalbos kursai

Aukštesnį ispanų kalbos lygį turintiems studentams siūlome teminius kursus. Tokių kursų apimtis yra trumpesnė nei įprastų kursų grupėje. Jie yra skirti žmonėms, kurie nori pagerinti savo kalbėjimo ir rašymo įgūdžius, neskirdami papildomai daug laiko gramatikai. Šie kursai būna ypatingai populiarūs vasarą, kai žmonės nenori pradėti lankyti aukštesnio lygio, bet taip pat nenori pamiršti, ką išmoko per visus metus.

Tiems, kas nori laikyti DELE egzaminą, Viva mokykla siūlo kursus grupėje ir individualias pamokas. Šių kursų tikslas yra padėti Jums pasiekti kaip įmanoma geresnių rezultatų egzamino metu, todėl įsitikiname, ar studentas yra baigęs reguliarus reikiamo lygio kursus prieš užsiregistruodamas.

Ispanų kalbos kursai vaikams

Viva Vilnius ypatingą dėmesį skiria vaikų ir paauglių ispanų kalbos kursams grupėse. Mūsų dėstytojų komandą sukūrė motyvuojančią dėstymo programą, kuri padės Jūsų vaikui tapti poliglotu, mokantis ispanų kalbos smagiai su naujais draugais.