Mediateka

Centro Picasso siūlo savo studentams galimybę naudotis mediateka, kurios dėka Jūs galite smagiai lavinti ispanų kalbos žinias namuose. Mediateka yra atvira visiems mūsų studentams. Čia Jūs galite pasiskolinti knygas, žurnalus ir filmus. Centro Picasso yra vienintelė mokykla, galinti pasiūlyti tokį platų pasirinkimą. Mūsų mediateka yra nuolatos atnaujinama ir plečiama. Siekiame, kad ji taptų galimybe domėtis ne tik ispanų kalba, bet ir menu. Kad būtų smagu leisti laiką vartojant, palaikant ir atgaivinant ispanų kalbos žinias.

Čia Jūs rasite:

• Daugiau nei 150 DVD ispanų kl. (įskaitant ispaniškus ir kitų šalių veiksmo filmus, dokumentiką, filmus vaikams, mokymosi medžiagą), daugelis jų su subtitrais anglų, rusų arba lietuvių kalbomis. Galite pasiskolinti bet kuriuos du DVD vienai savaitei.

• Daugiau nei 100 knygų ispanų kalba, įskaitant klasiką, bestselerius ir knygas, skirtas mokytis ispanų kalbos. Jei nežinote, kuri knyga atitinka Jūsų ispanų kalbos lygį ar interesus, pasikonsultuokite su Centro Picasso darbuotoju. Bet kurią knygą galite pasiskolinti dvejoms savaitėms.

• Visų sferų žurnalus ispanų kalba: mada, politika, kelionės, gyvūnai ir kt. Gana dažnai atnaujiname pasiūlą, todėl nepamirškite kas porą mėnesių paieškoti naujų žurnalų. Bet kurį žurnalą galite pasiskolinti vienai savaitei.

Mūsų tikslas – ne tik savo savo studentams, bet ir visiems kitiems žmonėms suteikti galimybę plėsti savo akiratį, pasiūlant plačiausią filmų ispanų kalba pasirinkimą Vilniuje. Ir visa tai – nemokamai!

Sąlygos:

  • Ne centro studentai turi sumokėti 10 € užstatą už kiekvieną DVD. Pinigai Jums bus grąžinami atnešus filmą atgal.
  • Vienu kartu galima pasiskolinti daugiausiai 2 filmus.
  • Grąžinimo terminas – 1 savaitė.