Ispanų kalbos kursai Ispanijoje

Ispanų kalba Madride ar Salamankoje | Ispanų kalbos kursai Ispanijoje su Viva Vilnius

Ispanų kalbos kursai Ispanijoje vyksta ištisus metus, o juos lanko studentai iš įvairių pasaulio kraštų. Mūsų mokytojai – ispanakalbiai, baigę aukštuosius mokslus bei specialų profesinį paruošimą mokinti šios kalbos užsieniečius, yra itin kvalifikuoti šios kalbos žinovai.

Naudojami mokymo metodai – modernūs bei orientuoti į komunikavimą, o ispanų kalbos mūsų mokykloje mokysitės su studentais iš viso pasaulio. Grupės formuojamos mažos, norint kuo daugiau dėmesio skirti kiekvienam studentui. Mūsų tikslas yra užtikrinti, jog kursų metu studentai ne tik išmoktų kiek įmanoma daugiau, tačiau tuo pačiu metu galėtų ir mėgautis šia ypatinga patirtimi, galbūt net norėdami dar ne kartą tai pakartoti! Mokytis ispanų kalbos kursai Ispanijoje tokiu būdu, kurioje kalbama būtent šia daininga – ispanų kalba – tai pats efektyviausias mokymosi metodas.

Ispanų kalbos kursai Ispanijoje

Atsižvelgiant į tai, jog kiekvienas studentas yra skirtingas, bei kiekvienas turi savų priežasčių, kodėl  pasirinko mokytis būtent šią kalbą, siūlome skirtingus ispanų kalbos kursus, skirtingiems lygiams. Kad paskatintume Jus mokytis šios kalbos kaip įmanoma greičiau bei efektyviau, siūlome:

Išmokite ispaniškai Madride

Pačiame Ispanijos centre stūkso gyvas, triukšmingas ir iš tiesų jaudinantis miestas – Madridas. Ten kur kaimas „susitinka“ su milžinišku miestu, gimsta žavingos bei unikalios asmenybės; Madridas – žmonių, leisiančių Jums pasijusti nelyg namie sostinė. Mūsų ispanų kalbos mokykla Madride gali Jums pasiūlyti puikaus kokybės ir kainos santykio intensyvius kalbos kursus. Tai maža, mokytojų  vadovaujama mokykla, kurioje rasite ne tik kokybiškus kursus, tačiau taip pat čia prie kiekvienos idėjos prisiliečiama asmeniškai, o asmeninis dėmesys studentui –  ypatingai vertinamas.

Klasės yra erdvios, jose įrengti kompiuteriai ir visa kita kas yra reikalinga norint mokyti ispanų kalbos smagiai bei interaktyviai. Mūsų Madride esančioje ispanų kalbos mokykloje galite lankyti ispanų kalbos pamokas bei mėgautis daugybe kultūrinių programų, veiklų. Čia rasite biblioteką, kurioje apstu Ispanų, Pietų Amerikos literatūros, knygų bei filmų – tai puikus papildymas Jūsų ispanų kalbos kursams Madride.

Į pagrindinį kursų pasiūlymą įtraukta:

 • 15 valandų (ne akademinių) pamokų per savaitę.
 • 5 smagūs popietės užsiėmimai, kad galėtumėte praktikuotis kalbėti ispaniškai ir po pamokų.
 • Lygio nustatymo testas atvykus.
 • Gramatikos knyga bei kita mokymosi medžiaga įtraukta į kainą.
 • Kurso baigimo sertifikatas.
 • Atvykimo užkandis!

Kaina: Tik 150€.*

Galimas apgyvendinimas pas priimančią šeimą už papildomus 115€ per savaitę, studentiškame miegamajame arba nakvynės namuose. Informuokite mus, kokie Jūsų pageidavimai, o mes, kad Jums nereiktų rūpintis, dėl visko sutarsime.

*Taip pat galimi kiti intensyvių pamokų pasirinkimai.

Išmokite ispaniškai Salamankoje

Salamanka yra klasikinis pasirinkimas mokytis ispanų kalbos. Tai vieta, kurioje užgimė ispanų kalbos kursai užsieniečiams Ispanijoje. Ir tai tikrai nenuostabu – Salamanka yra kerintis universitetinis miestas, į kurį atvažiavusieji mokytis ispanų kalbos, įsilieja tarp ispanų studentų, į neįtikėtiną jų studentiško gyvenimo ritmą, kuriuo būtent ši vieta taip pat garsėja.

Salamanka – žavus, senovinis miestas, vieno prestižiškiausių universitetų Europoje namai. Iš akmenų statyti fakultetai, rūmai, aukštuomenės namai, vienuolynas, pati įspūdingiausia “Plaza Mayor” pagrindinė aikštė – Ispanijos istorinė širdis. Čia kalbama gryna, “castellano” ispanų kalba, be jokio kito akcento ar tarmės – tai tikrai puiki vieta studijuoti. Salamanka taip pat nėra tokia populiari “turistiniame maršrute”, todėl šis reiškinys jos dar nepaveikė.

Mūsų partnerių mokykla yra pačiame Salamankos centre, netoli prekybos centro ir tik 5 minučių atstumu pėstute nuo pagrindinės aikštės – pačios Salamankos sielos. Patalpos šviesios, su įrengtomis šildymo bei oro kondicionavimo sistemomis. Modernios klasės puikiai pritaikytos patogiam ir kokybiškam mokymuisi ir itin tinka mūsų taikomiems metodams. Čia rasite biblioteką bei mediateką, kur bet kada galite pasikonsultuoti ir rasti tai ko jums reikia darbui, pasiruošimams egzaminui ar tiesiog pramogai.

Į pagrindinį kursų pasiūlymą įtraukta:

 • 15 pamokų per savaitę.
 • Kalbėjimo praktika su studentais ispanais.
 • Savaitinė informacija apie įvairius socialinius bei kultūrinius užsiėmimus.
 • Įvairi multimedija, tam, kad galėtumėte pasitikrinti ką, kiek ir ko išmokote pamokose.
 • Mokymosi medžiaga įtraukta į kainą.
 • Mediateka, kurioje rasite tai kas jus domina, įskaitant pačius svarbiausius ir šiuolaikinius Ispanijos kino filmus.
 • Nemokamas internetas.
 • Prašant, pasitikimas Madrido oro uoste arba Salamankos traukinių ar autobusų stotyje.
 • Kursų baigimo sertifikatas kurso pabaigoje.

Kaina: 270€ už minimalų 2-jų savaičių kursą.

Galimas apgyvendinimas pas priimančią šeimą už papildomus 140€ per savaitę, studentų bendrabutyje arba bendrame bute su kitais studentais iš įvairių šalių. Informuokite mus, kokie Jūsų pageidavimai, o mes, kad Jums nereiktų rūpintis, dėl visko sutarsime.

Ispanų kalbos kursai Ispanijoje | Registracija

Jeigu norėtumėte gauti daugiau informacijos, susisiekite el. paštu info@vivavilnius.com arba skambinkite tel. nr. 8616 33061.