Ispanų kalbos kursai įmonėms

Ispanų kalbos kursai įmonėms | Kilstelkite savo verslą į aukštesnį lygį su geriausiais ispanų kalbos ekspertais

Daugelis Lietuvos įmonių labai aktyviai dalyvauja tarptautiniame versle, dėl ko jų darbuotojai turėtų labai gerai mokėti susikalbėti ir bendrauti ispanų kalba skirta verslui.

Mes padedame įvairaus amžiaus ir profesijos žmonėms išmokti ispanų kalbą arba patobulinti jau turimas žinias. Tai leidžia efektyviau bendrauti su partneriais ir klientais Ispanijos ir Lotynų Amerikos, geriau įsigilinti į specifinę įvairių darbo sričių literatūrą, įgyti daugiau pasitikėjimo bendraujant ispanų kalba.

Ispanų kalbos mokymasis – tai būtinybė norint išlikti konkurencinėje verslo aplinkoje!

Ispanų kalbos kursai įmonėms

Būdami ekspertais ispanų kalbos mokyme, turime galimybę pagerinti tiek Jūsų, tiek Jūsų darbuotojų žinias komunikuojantis, kas padės jiems efektyviau konkuruoti mūsų globalinėje ekonomikos rinkoje.

Vienas geriausių dalykų, kurios siūlo mūsų Viva centras yra tai, jog mes užsiimame visko, kas būtina, kad kursai praeitų sklandžiai ir efektyviai, t.y išanalizuojame poreikius, egzaminavimo vietas, integracijas grupėje ir kursų trukmę, ir netgi savaitinius kontrolę, menesinę bei lankomumo statistiką, vertinimą ir kiekvieno studento pasiekimus besimokant.

Esant pageidavimui paruošiame kursus pagal įmonės (grupės) specializacijos sritį ar kitus poreikius. Rekomenduojame 72 ak. valandų (6 mėn.) kursus. Tai optimaliausias laikas, per kurį galima pajusti padarytą pažangą ir įvertinti pasiektus rezultatus. Kursų metu rašomi tarpiniai žinių patikrinimo testai, o pabaigoje laikomas baigiamasis egzaminas.

Verslo segmentui skirti kursai su geriausiais ekspertais:
  • orientuojamasi į Jūsų įmonės poreikius
  • kursus dėsto labai patyrę bei ir puikiai vertinami dėstytojai
  • galimybė dėstyti kursus tiek pas mus centre tiek Jūsų įmonėje
  • taikoma 15% nuolaida visiems Jūsų įmonės darbuotojams*
Kodėl įmonių darbuotojams verta mokytis ispanų kalbos Viva mokykloje?
  • Nemokamai ištestuosime visus jūsų darbuotojus.
  • Sudarysime kursą, tinkamą būtent jums – šnekamosios kalbos, viešojo kalbėjimo, dalykinės kalbos, profesinės kalbos, medicininės, aviacijos, marketingo, teisinės kalbos…
  • Jei jūsų įmonės darbuotojų ispanų kalbos lygis nevienodas, o dalyvių per mažai, kad sudarytume kelias grupes jūsų patalpose, išspręsime tai išskirstydami juos į grupes mūsų mokykloje.
  • Jums pasiūlysime naujausią, sertifikuotą mokymo medžiagą ir profesionalius, savo darbą mylinčius mokytojus.
  • Kurso gale kiekvienas mokinys gaus asmeninį išsamų pažangos įvertinimo aprašą.
  • Kurso pabaigoje sėkmingai išlaikę baigiamąjį testą gausite sertifikatą, liudijantį jūsų dalyvavimą kurse ir pasiektą rezultatą.
Kokius kursus siūlome?

Ispanų kalbos kursai verslui, marketingo, finansų srityje. Ispanų kalbos kursai efektyviau pravesti prezentacijas, ir t.t , taip pat kiekvieną tema kurios Jūs pageidausite, galėsime integruoti į kursus kurios teikiame.

Turite klausimų? Domina papildoma informacija? Susisiekite su mumis!