Individualios pamokos

Individualios pamokos | Mokykitės be streso, savo ritmu ir ten kur Jums patogu

Ar Jūs turite individualių pageidavimų, kaip norėtumėte mokytis ispanų kalbos? Galbūt esate labai užsiėmęs? Mes siūlome Jums galimybę rinktis mokymosi laiką, trukmę, intensyvumą ir vietą. Individualios pamokos – tai lankstūs, patyriminiai ispanų kalbos užsiėmimai, kurių turinys ir forma yra maksimaliai pritaikyti prie besimokančiojo poreikių. Ši metodika garantuoja, kad mokysitės tik tai, ko jums iš tiesų reikia, išlaikysite aukštą motyvacijos lygį, o svarbiausia, naują ir jums svarbią informaciją įsisavinsite lengviau ir greičiau.

Kursų metu didelis dėmesys skiriamas nuosekliam mokymuisi, kartojimui, asmeninių spragų identifikavimui, sisteminimui, naujos medžiagos siejimui su jau turima, kad jūs pamažu susikurtumėte mokymosi sistemą ir informacija jūsų galvose nebūtų padrika. Šių ispanų kalbos užsiėmimų intensyvumas ir viso kurso trukmė yra derinami individualiai, priklausomai nuo kliento išsikeltų kalbinių tikslų pirmosios diagnostinės sesijos metu.

Individualių pamokų mokymo programos:
  • Privati pamoka, kai mokosi vienas asmuo;
  • Privati pamoka, kai mokosi du asmenys;
  • Individuali pamoka vaikui (nuo 12 m.);
  • Pasiruošimas visų lygmenų DELE egzaminui;
  • Katalonų kalbos pamoka.

Individualių pamokų metodika yra parenkama pagal studento poreikius.

Individualios pamokos vyksta pagal iš anksto numatomą tvarkaraštį. Mokėjimas už pamokas vyks į priekį (t.y. už ateinančią pamoką(-as)). Studentui įspėjus, prieš 24 val., apie nedalyvavimą pamokoje, užmokestis už tokią pamoką yra neskaičiuojamas.

Esant poreikiui, dėstytojas privačias pamokas gali vesti kliento namuose ar darbo vietoje. Tuomet imamas papildomas mokestis, pasirašant sutartį, sąlygos ir mokėjimas yra aptariami.

Mokykites be streso, savo ritmu ir ten kur Jums patogu!

Individualių pamokų kainos*

45 min. – 16.50€
60 min. – 21.99 €
90 min. – 32.99 €

Kai individualias pamokas lanko du asmenys, vienos pamokos kaina*

45 min. – 20,50 €
60 min. – 25.99 €
90 min. – 36.99 €

* Sumokant už 10 pamokų iš karto, taikome 15% nuolaidą.

Registracija

Prašome užpildyti registracijos formą ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.