DELE

DELE paruošimo kursai

DELE yra oficialūs ispanų kalbos žinias patvirtinantys diplomai, išduodami Servanteso instituto Ispanijos Švietimo ir Kultūros ministerijos vardu. Jie apima visus Bendruosiuose Europos kalbų metmenyse (BEKM) numatytus lygius: A1, A2, B1, B2, C1, C2. DELE diplomai pripažįstami tarptautiniu mastu, ne tik viešųjų ir privačių švietimo institucijų bei įstaigų, bet ir verslo sektoriaus.

Siūlome Jums paruošimo kursus DELE diplomų gavimui, priklausomai nuo lygio (A1, A2, B1, B2, C1, C2). Šie paruošimo kursai nėra skirti ispanų kalbos lavinimui, bet tam, jog pasiruoštumėte DELE egzaminui pasirinkto lygio diplomui gauti. Iki šiol didelė mūsų studentų dalis sekmingai išlaikė DELĖ egzaminą ir gavo atitinkamo lygio diplomą, kas tik patvirtina, jog mūsų dėstytojai yra tikri profesionalai ir puikiai paruošia studentus DELE egzamino laikymui.

Mūsų dėstytojai pasižymi didėle patirtimi ruošiant egzaminams, ir taip pat yra akredituoti DELE egzaminatoriai, kurie pažįsta egzamino eigą, užduotys, bei vertinimo kriterijus.

Sekanti DELE egzaminas vyks gegužės mėn. 2018 metais, Vilniuje.

Pasiruoškite egzaminui Viva Vilnius mokykloje ir gaukite atitinkamo lygio diplomą, kuris padės Jums tiek darbe tiek mokslose.

DELE kursų turinys
  • Žodyno apžvalga, gramatikos pasikartojimas priklausomai nuo egzamino lygio
  • Egzamino užduočių atlikimas, su egzamino pavyzdžiais
  • Kalbėjimo užduotis, tokiomis pačiomis sąlygomis kaip ir per egzaminą
Kursų informacija

Pradžios data: vasario mėn.
Kursų laikas: 18 val.
Kursų apimtis: 32 ak/val. Vieną kartą per savaitę.
Kainos: 120€ (3-6 asmenų grupė). Mokomoji medžiaga įskaičiuota.

Taikomos nuolaidos

Omni ID kortelių savininkams -5%;
Daily Card
kortelių savininkams – 5%.
ISIC ir EJK kortelių savininkams – 10%.
Viva Vilnius studentams – 10%.

Kur vyksta pamokos?

Pamokos vyksta pėstute lengvai pasiekiamose Viva Vilnius mokyklos patalpose miesto centre – Gedimino pr., erdviose, šviesiose patalpose su oro kondicionavimo sistema. Pamokoms naudojame kokybišką audio bei video įrangą.

Kas veda pamokas?

Centre dirba dėstytojai, atvykę iš Ispanijos, turintys filologijos magistro laipsnį ir įgiję ispanų kalbos dėstymo užsieniečiams specializaciją. Dėstytojai yra įvaldę kalbų mokymo metodiką ir turi nemažai darbo patirties tiek su vaikais, tiek su suaugusiaisiais. Keli iš jų dirba ispanų filologijos dėstytojais Vilniaus Universitete, taip pat jie yra Ispanijos Ambasadoje vykstančių DELE egzaminų,  kuriuos organizuoja Servanteso Institutas, egzaminuotojai, todėl Vilniuje šiuo metu esame vienintelė ispanų kalbos mokykla galinti pasigirti tokia komanda.

Kaip užsiregistruoti?

Jei Jus domina mūsų kursai, prašome užpildykite internetinę registracijos formą. Jeigu norėtumėte gauti daugiau informacijos apie šiuos bei kitus ispanų kalbos kursus, skambinkite tel. nr. 8616 33061 arba rašykite el. paštu info@vivavilnius.com.