Mūsų metodika

Nuo 2014 m. rugsėjo Viva Vilnius pakeitė savo mokymo metodiką atsižvelgiant į Servantes instituto ir Bendrųjų Europos kalbų matmenų reikalavimus. Šios dvi prestižinės organizacijos nustatė ispanų kalbos, kaip užsienio kalbos, reikalavimus Europoje ir visame pasaulyje. Mūsų mokykloje taikomi kalbos lygiai atitinka jų programą, taip pat, kaip ir mūsų dėstymo metodika.

Kodėl naudotis komunikacinę metodiką?

Kalba yra daugiau negu gramatika ir leksika. Tik su žodžiais ir taisyklėmis negalima kalbėti taip, kaip kalba tikri ispanai. Komunikacinė metodika, kurį naudojame pamokų metu, skatina mūsų studentus aktyviai dalyvauti nuo pirmosios pamokos. Ir jie iškart gali pradėti vartoti ispanų kalbą. Remiamės idėja, kad sėkmingai mokytis užsienio kalbos galima, suteikiant komunikaciniam metodui tiesioginę reikšmę. Kai besimokantieji išties įsitraukia į tiesioginį bendravimą, jie nesąmoningai naudojasi natūraliu užsienio kalbos supratimu ir tai padeda greičiau mokytis naujos kalbos.

Kai studentui pasakoma tik sėdėti pamokoje ir klausytis dėstytojo, jis įgija geras žinias apie kalbos struktūrą, bet tai dar nereiškia, kad jis galės šia kalba bendrauti. Privalome nepamiršti, jog kalba yra instrumentas, kur nepakanka vien išmanyti gramatiką, kad galėtumėte kalbėti – juk ir skaityti automobilio dokumentus dar nereiškia gebėti jį vairuoti.

Taikant komunikacinį metodiką, gramatika nebūna pamirštama, bet jos mokoma integruojant ją į aktyvų mokymąsi. Programa remiasi realiomis gyvenimiškomis situacijomis: programa pritaikoma studentų poreikiams pagal situaciją.

Tai taip pat reiškia, kad pamokos yra įdomios ir smagios, o dėstytojo gebėjimas sukurti draugišką atmosferą leidžia studentams pamiršti drovumą ir bendrauti patinkančiomis temomis ispaniškai!

Daugybė mūsų studentų, kurie išvyko į Ispaniją pabaigę tik vieną ar du kalbos lygius mūsų mokykloje, patvirtino, kad naudojant mūsų taikomą metodą, jų kalbos žinios greitai augo. Ir jie džiaugiasi galimybe bendrauti šia muzikalia kalba.

Kursų privalumai ir metodika

Kalbėjimo įgūdžių lavinimas yra svarbiausia (sudaro net 50 % pamokos)
Išmoksite gramatikos iškart ją praktikuodami gyvoje kalboje
Naudojame tik efektyvias ir šiuolaikiškas mokymo priemones
Taikome pasaulyje pripažintą metodiką
Mokysitės mažose 4—10 asm. grupėse
Tiek koordinatoriai, tiek mokytojai skiria individualų dėmesį kiekvienam
Įteikiame kursų baigimo sertifikatą