Mūsų komanda

Pasitinkame Jus su mokytojų komanda, kuri entuziastingai ir kūrybingai žiūri į savo darbą 🙂

Clara Merayo

Gimė Aviloje (Ispanija). Salamankos universitete baigė Vertimo raštu ir žodžiu bakalaurą, taip pat studijavo Ispanų kalbos dėstymą užsieniečiams. Clara yra gavusi sertifikatą, suteikiantį teisę ne tik ruošti DELE egzaminams, bet ir egzaminuoti. Centro Picasso dirba nuo 2012 m. rugsėjo, ruošia mūsų studentus tarptautiniams egzaminams, dėsto ispanų kalbą suaugusiems ir vaikams, ruošia puikias paskaitas apie ispaniškai kalbančių šalių meną ir kultūrą. Nuo 2014 metų gegužės, Clara tapo mūsų mokyklos Direktorę.

Juan Luis Fernández

Gimė Oviedo mieste Ispanijoje. Baigė Ispanų filologijos bakalauro studijas ir tęsė mokslus Kognityvios lingvistikos ir semantikos srityje. Ispanų kalbą jis dėsto 20 metų, tai jam ne tik darbas, bet ir gyvenimo aistra. Jis taip pat buvo atsakingas už kultūrinius projektus pelno nesiekiančioje organizacijoje. Juan Centro Picasso dirba nuo 2014 metų rugsėjo, ir šio metu yra populiariausias mokyklos dėstytojas. Jam patinka tapyba, kinas, fotografija ir technologijos.

Carlos García

Gimė nedideliame miestelyje prie Asturias, Šiaurės Ispanijoje. Baigė Istorijos bakalauro studijas Oviedo Universitete 2001 metais. Studijavo Doktorantūra, ir įgijo daktaro laipsnį Socialinės Istorijos krypties studijose, taip pat kurį laiką dirbo dėstytoju Universitete. Bendradarbiavo su keliomis labai svarbiomis Ispanijos institucijomis bei dirbo dėstytoju keliose mokyklose Šiaurės Ispanijoje.

Albert Calles

Albert gimė Barselonoje (Ispanijoje) ir baigė hebrajų kalbos studijas Barselonos universitete. Taip pat jis turi magistro laipsnį mokant ispanų kaip užsienio kalbos, kurį įgijo Taragonos universitete (Ispanijoje). Gyveno ir mokė Rusijoje, Izraelyje ir Suomijoje. Albert patinka keliauti, klasikinė literatūra, menas, opera ir kinas. Jis taip pat labai domisi šalių, kurias lanko, istorija, tradicijomis bei legendomis.