Apie mus

Viva Vilnius – ispanų kalbos mokymo centras įsikūręs Vilniaus centre.

2008 m. rudenį duris atvėrėme visiems, norintiems išmokti ispanų kalbos, ar tiesiog besidomintiems ispaniškai kalbančių šalių kultūra. 2014 metai Viva Vilnius buvo naujos pradžios metas, ypatingas tuo, kad pasikeitė beveik visa dėstytojų komanda. Taip pat pakeitėme dėstymo programą ir metodiką, atsižvelgdami į Cervantes Institute standartus. Pagrindiniu tikslu visada išlieka noras savo studentams suteikti geriausias mokymosi galimybes, pritaikant naujausius ir pažangiausius metodus.

Viva Vilnius teikia profesionalias ispanų kalbos mokymo paslaugas. Taip pat siekia plačiau supažindinti visuomenę su Ispanija, su šios šalies kultūra, papročiais, tradicijomis. Užtikrindami mokymo metodų novatoriškumą, suteikiame galimybę centro studentams mokytis ispanų kalbą internetu bei dalyvaujame įvairiuose tarptautiniuose projektuose. Bendradarbiaujame su Ispanijos institucijomis, tarp jų ir Ispanijos Karalystės ambasada Vilniuje, tokiu būdu centro studentams suteikiame palankiausias galimybes tobulinti ispanų kalbos žinias Ispanijoje, dalyvauti stovyklose Ispanijoje.

Mūsų dėstytojai nuolatos dalyvauja kvalifikacijos kėlimo kursuose Ispanijoje. Domisi specifiniais dalykais, pvz. vaikų mokymu, verslo/teisės ispanų kalba.

Ispanų kalbos pamokos ruošiamos itin kruopščiai, atsižvelgiant į kiekvienos grupės ar individualaus studento poreikius, galimybes ir sugebėjimus. Dėstytojų užduotimi yra ne tik išdėstyti paruoštą medžiagą, bet ir motyvuoti savo studentus, kelti susidomėjimą Ispanijos kultūra.

Kodėl verta mokytis Viva mokykloje?
  • Viva Vilnius mokykloj Jums bus teikiamos profesionalios ispanų kalbos pamokos, kurios vyksta ispanų kalba, net ir mokantis nuo pat pradžių. Visi mūsų dėstytojai yra savo srities profesionalai, todėl kalbos nemokėjimas jiems nėra kliūtis, nes dėstydami, jie naudoja ne tik garsų kalbą, bet ir visą kūną, vizualines priemones, o svarbiausia širdį.
  • Centre dirba dėstytojai, atvykę iš Ispanijos, turintys ispanų filologijos magistro laipsnį ir įgiję ispanų kalbos dėstymo užsieniečiams specializaciją. Dėstytojai yra įvaldę kalbų mokymo metodiką ir turi darbo patirties tiek su vaikais, tiek su suaugusiaisiais.
  • Viva yra vienintelė ispanų kalbos mokykla Vilniuje, kurioje taikoma Instituto Cervantes metodika ir laikomasi jo standartų.
  • Mūsų mokykloje nuolatos būsite apsupti ispanų, kur skamba natūralus ispaniškas tarimas, dėstytojai mielai bendrauja ir ne pamokų metu, yra nuoširdūs ir linksmi žmonės. O jei kyla klausimų dėl pamokų metu dėstomos medžiagos arba matote, kad Jūs nesuprantate to, kas Jūsų kolegoms yra aišku, nemokamai pasikonsultuoti asmeniškai su dėstytoju galima prieš arba po bet kurios pamokos.
  • Vasarą siūlome išvykti mokytis ispanų kalbos į Ispaniją arba lankyti intensyvius kursus Vilniuje, kurių metu per vieną mėnesį turėsite galimybę pabaigti visą kalbos lygį.
  • Centro studentams skoliname ispaniškus filmus ir knygas iš savo videotekos ir bibliotekos.
  • Vykstančiuose ispanų kultūros renginiuose ne tik sužinosite daugiau apie Ispaniją, jos kultūrą, papročius ir žymias asmenybes, bet taip pat praplėsite ir pažinčių ratą, pabendrausite su dėstytojais ir Centro Picasso studentais neformalioje aplinkoje.

Nekantriai laukiame Jūsų kursuose!